Найти:
  • Kulübünüz tanışma sitelerinden farklı mı?

Arkadaşlık sitelerinde arkadaşlık amacı veya kısa süreli ilişkileri olan, çok fazla insanlar var. Birçok kadınlar, bir tanışma sitesinde, sadece davetiye ile Türkiye’ye gelen iyi vakit geçirme fırsatlarını arıyor. Ciddi bir ilişki ve evlilik arayanlar orada çok az var. Evlilik için istekli ve hazır birini bulmak için birçok insan ile görüşmek zorunda. Kulübümüzde sadece evlilik arayan erkekler ve kadınlar var. Bu nedenle, kulübümüzde daha kısa zamanda ve fuzuli masraf yapmadan bir eş bulabilirsiniz.

  • Kulübünüzde insanlar nasıl tanışır?

Potansiyel damadın profilini doldurduktan sonra, bir erkek ona en uygun gelinlerin fotoğraflarına erişir. Damat, fotoğraftaki numaralara göre birkaç bayanların seçimini yapar ve seçtikleri bayan adaylarını çöpçatana bildirir. Gelinden olumlu bir cevap durumunda, erkeğe Kulübümüzde bir abonelik ve hizmet seçeneği seçmesi istenecektir. Abone kayıt olduktan sonra, potansiyel gelin ve damat Telegram kapalı bir grupta tanışma olacak, çöpçatan kontrolü altında. Tanışma başarılı olursa, çift özel iletişim içine gider. Çöpçatan çifte eşlik eder, yardımcı olur ve yönlendirir, çiftin son evlilik kararını verene kadar.

Kulübümüzün aboneleri için potansiyel gelinler ile tanışma sayısı sınırlı değildir. Amacımız, her abone için bir eş bulmak.

  • Arkadaşlık için bu kulübünde bir bayan ile tanışabilir miyim?

Kulübümüz sadece ciddi tanışmalar ve resmi bir evlilik amaçlı var. Bu bir arkadaşlık sitesi değil, bir evlilik ajansı değil. Türk internette böyle bir proje henüz yok. Kulübümüzde arkadaşlık ve kısa süreli ilişkiler için bayanlar yok.

  • Kulüp aboneliği neden ücretsiz değil?

Burası özel bir Kulüp gelinler ve damatlar dikkatle seçilir. Kulübümüz yönetimi, abonelerine adayların niyetlerinin ciddiyetini ve mali tutarlılıkları garanti eder . Bu nedenle, Kulübümüze asgari hizmet maliyeti ödemek, bu potansiyel gelinler için potansiyel damatların ciddiyetinin garantisidir.

  • Kulübün abonelerini nasıl kontrol edersiniz?

Bütün gelinlerde Kulübümüzde medeni hallerini kontrol ediyoruz ve Türkiye’de taşınma daimi ikamet niyetinin ciddiyeti.
Bütün damatlarda medeni durumlarını kontrol ederiz (e-Devlet’ten bir ekstre verilir).
Gelinin talebi üzerine ek hizmetler de sağlanmaktadır: çöpçatan ya da arkadaşı potansiyel damat ile kişisel buluşma.

error: Content is protected !!