Найти:
Ciddi ilişki ve evlilik

Kapalı evlilik Kulübümüzün, tanışma siteleri ve evlilik ajansları arasındaki fark nedir:

  1. İnternette Tanışma sitelerinde, abonelerin %98’i ciddi bir ilişki ve evlilik aramıyor. Şimdi tanışma siteleri hoş iletişim ve kısa süreli arkadaşlık için bir platform. Bu sitelerde bir abonelik için para ödersiniz, ancak hiç kimse sanal muhatabınızın bir erkek ya da ücretli bir kadın olmadığını garanti etmez.
  2. Uluslararası evlilik ajansları sadece e-posta yazışmaları uyguluyorlar. Gerçek bir kadınla iletişim kurduğunuzun garantisi yok. Bireysel bir yaklaşım yoktur ve abonelerin güvenilir bilgilerinin doğrulanması yoktur.
  3. Evlilik kulübümüzde, çöpçatan gibi, her abone ile şahsen iletişim kurarım. Gelinler ya da damatların veri tabanına erişmesine izin vermeden önce, evlilik kulübünün her abonesi evlilik durumu hakkında bir belge sağlar. Şahsen tanışma ve damadın iddia ettiği bilgilerin doğruluğunu kontrol etme fırsatım var.
  4. Kulübümüz tüm potansiyel eşleri çok yüksek ahlaklı, İyi bir eğitim, bir meslek ile. Hepsi bir Türk erkeği ile evlenme niyetinin gerçeği üzerinde test edildi. Herkes Türkiye’ye taşınmaya hazır.
  5. Bir çöpçatan olarak, çiftleri yaşam değerlerine ve önceliklerine göre seçerim.
  6. Bana , üçüncü bir tarafa olarak, insanlar amaçları ve niyetleri hakkında gerçeği söylerler. İletişim aşamasında bir çiftin ilişkilerini düzenlemeye yardım ediyorum. Ve evliliklerine giden yolda çiftlere yardım ediyorum.
  7. Kulüp psikolog ve tarolog-astrolog ile işbirliği yapıyor.
  8. Kulübümüzdeki tüm yabancı gelinler, kendi başlarına veya çevrimiçi bir öğretmenle Türkçe öğrenme fırsatına sahiptir.

Ben Svıtlana. Bir Türk erkek ile mutlu bir şekilde evliyim ve Türkiye’de, İzmir’de yaşıyorum. Benimle her zaman yüz yüze görüşebilir ve tüm soruları çözebilirsiniz.

Özel kapalı evlilik Kulübü hakkında bilgileri:

https://tanismak-istiyorum.com/copcatan/

error: Content is protected !!