Найти:

Ciddi ilişki ve evlilik

Özel kapalı evlilik Kulübümüze hoş geldiniz!

Adım Svıtlana. Ben mutluluk veren çöpçatan. Türkiye’de yaşıyorum, mutlu bir şekilde evliyim. İnsanların kalplerini birbirine bağlıyorum, onlara mutluluk şansı veriyorum. Erkek ve kadın psikolojisini iyi biliyorum ve anlıyorum. Ve insanların en uygun çiftleri birbirine bağlayarak mutluluklarını bulmalarına yardım ediyorum.

Her insanın mutluluk hakkı vardır. Eğer zaten yalnızlık yorgun iseniz. Size bakacak iyi bir eşe ihtiyacınız varsa. O zaman mutluluk verir çöpçatan ihtiyacınız vardır. Ciddi bir ilişki, daha sonra Evlilik ve bir aile kurmak için bir ortak bulmayı hayal eden kadın ve erkeklerin çıkarlarını temsil ediyorum.

Sizin için doğru olan iyi bir ortak seçeceğim. Buluşacağınız adayların niyetlerinin ciddiyetini, gizlilik ve güvenlik garanti ediyorum.

Arkadaşlık siteleri, evlilik ajansları ve özel kapalı evlilik kulübü arasındaki farklar. Bağlantıyı takip et, lütfen:

https://tanismak-istiyorum.com/avantajlarimiz/

Kulübümüzde iletişim nasıl gerçekleşir.

Her şeyden önce, kapalı evlilik Kulübü projesine katılım şartları okunmalıdır. Bağlantıyı takip et, lütfen:

https://tanismak-istiyorum.com/katilim-sartlari/

Şartları kabul ettikten sonra damadın profilini doldurmanız gerekir. Bağlantıyı takip et, lütfen:

https://forms.gle/9C23zGtbHgTgV9Le8

Profilinizi inceleyeceğiz ve yöneticimiz evlilik Kulüpte bir aboneliğiniz için sizinle iletişime geçecektir.

~

Kulübümüzün bir abonesi olarak, profesyonel bir çöpçatanın hizmetlerini alacaksınız. İsteğinize göre size en uygun eşi seçeceğim.

Kapalı Kulübümüzdeki tüm potansiyel eşler bir öğretmenle Türkçe öğreniyor. Tüm potansiyel eşler Türk kültürü ve zihniyetinin temellerini öğrenirler. Potansiyel eşi ile iletişim Telegram kapalı bir grupta gerçekleşir.

Bir çöpçatan olarak, profillerindeki potansiyel eşler bilgilerini kontrol ediyorum. Özel kapalı evlilik Kulübüm size garanti veriyor.

Tüm potansiyel eşler mülakata girer ve kulübün abonelerinin niyetlerinin dürüstlüğünü garanti ederim. Evlilik Kulübümüze tüm potansiyel eşleri sadece ciddi bir ilişki ve evlilik düşünüyor.

Özel Kapalı Evlilik Kulübümüzün başarısının kanıtı 30‘dan fazla mutlu evli çifttir. Benim yardımımla tanışıp aile mutluluğu bulanlar.

`

Bizim yardımımızla mutluluklarını buldular:

Ciddi ilişki ve evlilik

Ben 39 yaşında, üniversite eğitimi almış, yurt dışında yaşamış, farklı ülkelerden arkadaşlar edinmiş, onların kültürlerini tanımış ve görmüş, iyi bir işe sahip, nişanlı ve mutlu bir genç erkeğım. Size yazmamdaki amacım, nişanlımla internet üzerinden bu kulüpte tanıştım açıklamak istememdir… Ve internet üzerinden tanıdığım çok iyi, çok kaliteli arkadaşlara da sahip oldum. Bu tanışma yöntemi konusundaki endişenizi çok iyi anlıyorum. Herkesin karşısındakini doğru dürüst anlayabilecek kapasiteye sahip olmaması endişesiyle, yaşayabilecekleri hayal kırıklıkları, kötü tecrübeleri düşünerek bu uyarılarda bulunuyorsunuz. Ancak bunu sizin de söylediğiniz gibi genellememek gerek. Eğer kişi kendinden emin, aklı başında, hem kendisinin hem de karşısındakinin beklentilerinden emin ise internet ortamında tanışıp bunu gerçek hayata taşıyabilir. Mesela ben… Sanal alemde tanıştığım nişanlımla çok mutluyum. Evleneceğim insanda sevginin yanı sıra belli kriterler arayan ve bunlara sahip olmadığı sürece evlenmeyi düşünmeyen biriydim. Nişanlım da, ailesi de benim aile seviyeme çok benzer düzeyde insanlar… Birkaç ay içinde evlenmeyi planlıyoruz. Tanışma için kulüp yönetimine büyük teşekkür.

Ciddi ilişki ve evlilik

Sadece kulüp yönetiminin profesyonelliği ve nezaketi sayesinde “Birlikte mutlu” bana, yaptım oldu dedirten eylem. çok klasiktir belki ama baştan herkes; “canım işte baştan hoşuna gider, çok masum gelir, türkçe konuşması senin onu ısırmana yol açacak kadar tatlı olabilir, ama sonu olur mu? olmaz” der. “kültürler uyuşmaz, -ne koydun lan kafana, puhaaaa- desen anlamaz, herşeyi öğretmek zorunda kalırsın, hem müslüman olmayı kabul edecek mi bakalım, ilerde çocuğunuz olunca hangi kültürle yetiştireceksiniz” gibi bir ton soru, emir ve şaşkınlık içeren cümlelerle boğuşursunuz. bir de efsane hikayeleri dinleme faslı vardır bu işin, işte birinin bir arkadaşı internetten tanışmıştır, altı ay sonra fos çıkmıştır, çünkü konuşacak bir şeyleri kalmamıştır. ya da adam geleceğim geleceğim deyip kızı iki sene oyalamıştır sonra da ortadan kaybolmuştur. dediğim gibi hepsi hikaye işte, ben kendimden ve sevdiğimden çok emindim.

bilmiyorum ben mi şanslıydım ama geleceğim dedi ve geldi, bazen en yakın arkadaşımla gülmediğim kadar onunla güldüm ki eşimle tanıştığımda berbat sayılabilecek bir ingilizcem vardı, harika anlaştık. öyle anlar oldu ki türkçe konuşurken bile kendimizi ifade edemediğimiz insanlarla karşılaşırken, ben bu adamla nasıl oluyor da sadece fiillerle anlaşabiliyorum diye sordum kendime. dinlediğimiz müzik tamamen farklıydı, ben rock müziğe çok sıcak bakmayan insan, elektro gitarı alıp elime bas bas bağırarak onu gülmekten kırıp geçirebilirken; o da halk müziğine uygun olmayan kulağını eğiterek bağlamayı alır eline sonra ‘tey tey’ deyip halay çeker. hayatımız biraz cümbüş anlayacağınız, rengarenk ve sürekli yeniliklere açık. konuşacak şeyler hiç bitmedi bitecek gibi de görünmüyor, birbirimizle sohbet etmek ve yeni şeyler öğrenmek en büyük hobimiz. bir de akşam saatlerinde çekirdek çitleyerek dedikodu yaparız ki tadından yenmez. bu arada çekirdek çitlemeyi de benden öğrendi, iyi gidiyor, biraz hızda sorun var ama olur o kadar.

zorlukları da var tabi olmaz olur mu, aileler girince işin içine karmaşık bir hal alıyor. herkes kendi gelenek ve göreneklerini, davranış biçimlerini, espiri anlayışlarını vs açıklamak zorunda kalıyor. açıklarken de tartışmaları önlemek bazen kolay olmuyor. fakat bu sorunun aynı ülkede yetişmiş insanlar arasında olabildiğini düşününce aslında sadece evliliğin zoruluklarından biri olarak saymak daha mantıklı olur.

Ciddi ilişki ve evlilik

yabancı uyruklu bir kadınla evlenmek gibi son dönemlerde her şeyin küreselleşmesiyle birlikte artan bir trend göstermektedir. eşlerden hangisinin ülkesindeki ekonomik durum ve hukuk daha iyi ise o ülkede aile kurulmaktadır. bu durum giderek belirli sınırları aşmış daha kozmopolit bir insan tipinin yaygınlaşmasını beraberinde getirmektedir. sınırlı düşünmeyen, dar görüşlü olmayan evrenseli yakalamış olan insan candır.

Bana ulaşın:
E-posta: evlilikkulubu@gmail.com
Benim Kulübümün kanalı :
https://www.youtube.com/channel/UC6jjkXXdqmcTpQiDifMtV1A
Kulübün İnstagram: https://www.instagram.com/ozelkulubu/
Kulübün Facebook: https://www.facebook.com/ozelkulubu/
Kulübün kanalı Telegram’da: https://t.me/joinchat/TgdDEsXqBcQG5kA0

error: Content is protected !!