Çöpçatanlık tam olarak nasıl gerçekleşir

İyi günler Beylere!

Uluslararası kapalı evlilik Kulübümüz “Birlikte mutlu” hakkındaki hikayemden sonra, sizden, sevgili grup üyelerimiz çok sayıda soru geliyordu. Kulüp hakkında daha fazla şey anlatmamızı istiyorsunuz. Çöpçatanlık tam olarak nasıl gerçekleşir. Çiftler nerede ve nasıl iletişim kurar. Ve hangi kriterlere göre, potansiyel talipleri Kulübümüze seçiyoruz. Ayrıca evlilik Kulübümüze hangi şartlar altında girebileceğinizi de soruyorsunuz.

Bugün sorularınızı cevaplayacağım ve size Kulübümüzün nasıl düzenlendiğini anlatacağım. Kulübümüzün uluslararası olduğunu ve Kulübümüzün tüm gelinlerinin yabancı olduğunu hatırlatmak isterim.

“Mutlu birlikte” kulübüne Türk vatandaşı olan herhangi bir erkek başvurabilir. Bir ön koşul, şu anda bir erkek evli değil. Bir aile kurmak ve yabancı bir kadınla evlenmek için hazır.Kulübümüzde profesyonel bir çöpçatan var. Kulübün her abonesi, hem erkekler hem de kadınlar, birkaç anket ve test tamamlar. Çöpçatan sizin için en uygun eşini seçer. Ortak hedeflere ve yaşam değerlerine dayanarak. Tanışma, tarafların karşılıklı sempati ile gerçekleşir.

Her yeni çift, ilk buluşma günlerinde, kapalı bir grupta tanışır ve iletişim kurar. Çöpçatan, çiftin iletişimini gözlemler, gerekirse yönlendirir ve tavsiyelerde bulunur. Daha sonra, karşılıklı rıza ile, çift birbirlerine telefon numaralarını bildirebilir ve iletişim kurmaya devam etmek.

Çöpçatan eşlik eder ve kulübümüzdeki her çiftin için karşılıklı anlayışını bulmaya yardımcı olur. Uluslar arası çiftlerde, genellikle birbirlerinin kültürel ulusal özelliklerinin yanlış anlaşılması vardır. Bu nedenle, çöpçatanın yardımı, çiftteki ilişkilerin oluşmasına izin verir.Kulübümüzde tüm gelin ve damatlar ilişki eğitimi alabilirler. Kulüpte gelinler için bir okul, damatlar için bir okul ve uluslar arası çiftler için bir aile okulu var. Okulda, erkekler ve kadınlar birbirlerinin psikolojisini anlamayı öğrenirler.

Onlar ortakların kültür ve zihniyet özelliklerini öğrenirler. Kulübümüzün gelinleri bir öğretmenle Türkçe öğreniyorlar. Mutlu ilişkiler kurmayı öğreniyorlar.Kulübümüze kimi kabul ediyoruz. Her potansiyel damat bir çöpçatan ile kişisel görüşme gerçekleşir. Çöpçatan, damadın yabancı bir kadınla evlenmeye hazır olduğunu belirler. Damadın sosyal seviyesi. Psikolojik yeterliliği. Potansiyel bir damat, aile statüsünün kanıtını sağlamakla yükümlüdür. Ve yasayla ilgili bir sorunu yok.

Her gelin de bir çöpçatan tarafından kontrol edilir.Kulüpteki her çift, gerekli yasal konularda danışmanlık hizmeti alır.

Bekar erkekler ve kadınlar dışında kulübümüze uluslararası çiftler alıyoruz. Kimde 1,5 yıla kadar olan evlilik deneyimi. Kulübümüzde çiftler karşılıklı anlayışı öğrenirler. Kültürel ve zihinsel farkın üstesinden gelmek. İlişki psikolojisi. Bir çift olarak ortaya çıkan sorunları çözmeyi öğrenirler. İlişkiler okulumuzun uzmanları, uluslar arası çiftlerin güçlü ve mutlu bir aile kurmasına yardımcı oluryor.

Uluslararası kapalı tip evlilik Kulübümüze abonelik ücreti ödenir. Fiyat oldukça uygun. Bir evlilik kulübüne üye olmak, her biriniz iyi bir eş bulmak için zaman kazandırır. Adayların niyetlerinin ciddiyetini garanti eder. Ve iletişim güvenliği garantileri. Kulübün abonelerinin tüm kişisel bilgileri kesinlikle gizlidir.