Rus bayanlar neden Türk erkekleri seçiyor?

İnternet, potansiyel arkadaşlık çevrenizi önemli ölçüde genişletir, yakın bir ruh arayışında, coğrafi veya sosyal çerçevelerle sınırlı değilsiniz. Ne kadar çok insan «tanışırsanız», gelecekteki bir partnerden ve olası ilişkiden gerçekte ne beklediğinizi daha iyi anlamayı öğrenirsiniz.
Gerçekten de, doğru yaklaşımla evlilik sitesi https://tanismak-istiyorum.com/ sonunda sizi sunağa ve mutlu bir aile hayatına götürecek olan başlangıç noktası olabilir.
Buna ek olarak, iyi bir arkadaşlık sitesinde, tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı ve arkadaşlık hedeflerinizi dikkate alarak, size kimin uygun olduğunu ve kimin olmadığını anlayarak en iyi seçeneği seçebileceksiniz.
İstatistiklere göre, son beş yılda Türk damatları Rus kızlarıyla evlenen yabancılar listesinde lider durumda. Ama neden?
Ben (makalenin yazarı), Rus bir kız olarak, evlilik için bir Türk erkeğini seçmenin temel nedenlerini listelemeye çalışacağım.

Güzelce bakmayı biliyorlar
Slav kadınları erkeklerin ilgisinden yoksundur, böylece Türkler kendilerini en iyi şekilde gösterirler – bir kadına bakmak ve onu sevmek için gerçek ustalardırlar. Rus kadınları Türk kadınlardan daha açık ve açıktırlar. Erkeklerin dikkatine alışkın olmayan pek çok Rus kadın, Türkleri çekici ve cesur bulacaktır.

Son zamanlarda, Rus erkekleri kadınlarını kabul ettikleri için alma eğilimindedir. Kadınlarına iltifatlarını şımartmayı ve en iyi erkek taraflarını gösterdiklerinden emin olmayı unuttular. Hepsi Rus erkek değil, ama çoğu sadece tembel. Neden kendilerinin daha iyi bir versiyonu olmak için neden hareket ediyorlar, çünkü Rusya’da erkeklerden daha fazla kadın var? Rus erkekleri için stres için bir sebep yok. Bu yüzden Rus kadınları başka ülkelere kaçıyor ve yabancılarla aile kuruyorlar. Türkiye Rusya’nın yakın bir ülkesidir.

Sarhoş edici, nazik, sevecen, sevecen, çalışkan ve aileye adanmış olanlar: Çoğu Rus kadının ideal bir kocayı hayal ettikleri zaman aklındaki nitelikler. Türkler çok güzel bakıyorlar, her toplantıda çiçek veriyorlar.

Türkler tutkulu aşıklardır

Türklerin tutkulu aşıklar, yorulmak bilmeyen seks makineleri olduğu yaygın olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle, Rus kızlarla tanışmak hala Türk erkekleri tarafından başarılı bir şekilde başarılmaktadır. Kızlar Rus erkekleri tarafından sıkıldılar ve yeni bir şey hissetmek istiyorlar ve çok fazla egzotik almak istiyorlar. İçgüdüsel olarak, özellikle genç kızların çoğunda Türkler, kızlık hormonu üreten saldırgan kötü erkeklerle çok ilişkilidir. Böyle bir erkek kategorisiyle kızlar özellikle samimi cinsel ilişkiye girmek isterler.
Çoğu Türk erkeğinin sözde «sıcak kanı» vardır, bu da Türklerin bir kadına hakim olmalarını ve onu bastırmalarını sağlar. Kızlar yatakta erkeklerin sertliği ve vahşi hislerinin yanı sıra bakım hissetmek isterler. Ve bunun nedeni sadece Türk erkeklerinin güzelliği değil (gerçekten güzeller!) ve onların sayılarında ve güzel bir şekilde sevme yeteneğinde!

Kadına saygı
Çoğu Türk erkeğinin yaşam ve dini ilkeleri ve kadın cinsiyetine saygı üzerine inşa edilmiş özel bir kültürel görgü kuralları vardır.
Birçok erkeğimiz nasıl tartışıyor? Beğenmediysen git yürüyüşe çık. Eğer alkol kullanmıyorsanız ve az ya da çok teminatlıysanız, o zaman sizin için bir kadın bulunması neredeyse garantilidir. Çok çalışkan olsan ve kendini takip etmesen bile.
Türkler her zaman temiz ve ütülenmiş kıyafetlerle, ayakkabılarıyla fırçalanmış, her zaman kesilmiş ve formda giderler. Nadiren dağınık bir Türk göremezsin.
Rus kız Maria Bahar, “Türk erkekleri genellikle iyi kocalardır” diyor. 6 yıldır İstanbul’da yaşıyor, şimdi bir boşanma avukatı olan bir Türkle evliydi. — Birincisi, çoğu zaman çok çalışkandırlar, haftada altı gün çalışırlar. Alkolü neredeyse hiç kötüye kullanmıyorlar, bu da taşradan gelen Rus kadınlar için özellikle değerlidir. Çocukları çok severler ve eğitimlerini kişisel olarak yapmaya hazırlar. Boşandıktan sonra yarım vakada Türkiye’de bir çocuğun babasına bırakılması ve annesinin onu hafta sonları ve yılda bir kez tatile götürmesi tesadüf değildir.
Rus kızlar, diğer Avrupalı kadınlarla karşılaştırıldığında, diğer erkeklerle tanışmaya daha açık olup, daha içe dönük ve evlilik ve çocuk sahibi olmaya daha fazla odaklanan diğer Avrupalı kadınlarla karşılaştırıldığında daha açıktır. Batı Avrupa’daki kadınlar sonsuza dek çıkmayı severler ve asla evlenmezler. Her yıl Rus kızları, bir Türk erkeğiyle çok uzun ve güçlü bir ilişki kurmaya giderek daha isteklidirler.


Birlikte Mutlu” Uluslararası Evlilik Kulübü, Rus kızıyla mutlu bir evlilik yapmak isteyen Türk erkekler için yaratılmıştır. Bu, gerçek bir yabancı kadınla iletişim kurmaya ve ciddi ilişkiler kurmaya yardımcı olan güvenli bir aile oyun alanıdır. Bu site, bir Rus kızla ciddi bir evlilik ilişkisi kurmak isteyenler için uygundur.
Ücretsiz evlilik sitesine kayıt olun tanismak-istiyorum.com çok basit ve erişilebilir, tek ihtiyacınız olan bir dilek, beş dakika boş zaman ve bir e-posta. İyi şanslar dilerim!